Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pszichiátriai gyógyszerek...

Manócska1 kérdése:

Pszichiátriai gyógyszerek helyett? Többi lent

Figyelt kérdés
sajnos több éve depressziós vagyok,gyógyszereket kell szednem már életem végéig. eléggé meghíztam tőlük,és fogyni szeretnék. azt szeretném kérdezni,esetleg növényi alapú készítményekre lehetne cserélni a gyógyszereket? természetgyógyász vagy ilyesmi?

2019. jan. 23. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Manócska! Én pánikbeteg vagyok, szintén gyógyszert szedek, és egy dekát sem híztam tőlük. Nélkülük viszont rosszul vagyok. Lehet, nálad a kevés mozgás?
2019. jan. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
lehet. milyen gyógyszereket szedsz? én rivotrilt,welaxint és ketileptet.. jelenleg..kb. 5 éve. de az évek során rengeteg félével próbálkoztak..
2019. jan. 23. 18:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem a gyógyszert kell cserélni, hanem nem kéne annyit enni. Ha már egyszer nem mozogsz eleget.
2019. jan. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Javaslom azt, hogy mozogj sokat. :) Sportolj, sétálj, kocogj. Hidd el, hogy tehetsz azért, hogy jobban nézz ki! Sok pszichés gyógyszer mellékhatása az elhízás, tehát nem mondasz butaságot. :) De hidd el, hogy mozgással lehet ellene tenni.
2021. febr. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm,próbálkozom
2021. febr. 20. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!