Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állkapocs kattogas. Mit tegyek?

Állkapocs kattogas. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mar regota kattog , volt olyan h asitaskor be akadt es nem tudtam bezárni a szamat , aztan mozgattak es helyre allt . Mostanaban pedig minden évesnél , beszednel , megallas nelkul kattog . Tudom hogy orvoshoz kell menni , de ez mar vajon súlyos ???? Hogy lehet gyógyítani?
2019. jan. 24. 01:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Sulyos nagyon is... es komolyabb bajod is lehet.. viszont hogy fogorvoshoz vagy hova menj azt nem tudom de mindenkepp menj el..
2019. jan. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem a bölcsességfogaim nyomják azért kattogott de kiszedni nem akarják túl méllyen vannak. A kattogás nálam abbamardt,lehet neked is ez a bajod. Elöször a fogorvoshoz mentem az küldött fogsebeszhez az meg röntgenre.

Nekem azt mondták ne erőltessem ne egyek napraforgot tökmagot neharapjak nagyot semmibe almát is felvagdosva egyem, ne nyissam nagyra a szám.

2019. jan. 24. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem szorítod az állkapcsod, vagy csikorgatod a fogaid éjjel?

Nekem ez volt a baj, elmentem dokihoz, azt mondta, a stresszel kezdjek valamit, mert amiatt szorítom éjjel és be van durranva. Kattogott, ide-oda akadt. Megfogadtam a doki tanácsát, és pár hónapon belül elmúlt az állandó kattogás. Ha nagyot ásítok azért még mindig érdekes, másokat ki is tudom borítani vele, de már nincs baja és lehet vele élni.

2019. jan. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Valószínű hogy a bölcsesség fogam miatt

Mert volt rontgenezve es nincs neki hely hova ki noljon , azt mondta a fogorvos , mind a 4 et ki kell huzni , mert gyulladásban van a szám , a bölcsesség fogtol , es attol reggelente budos is nagyon 😢

2019. jan. 27. 14:21
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehet az a megoldás hogy kihuzassam , de félek . Még egy fogamat se húztak . Jarok fog kő le szedésre , meg ha epp valamelyik fogam ki lyukad megyek es csinaltatom , attol nem felek egyaltalan , es Igyis csak a zsibbaszto felet kapom meg , mert epilepsziás vagyok , de nem faj egyaltalan .
2019. jan. 27. 14:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Hol vannak a fogak? bent az állkapocsban? mert akkor műteni kell, ami fájdalmasabb, de ha gyulladásban van akkor nincs mese, attol vérmérgezést is kaphatsz.
2019. jan. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!