Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami megakadt a torkomon?

Valami megakadt a torkomon?

Figyelt kérdés
Ma reggel bevettem egy egész algopyrint és anya néha elszokta felezni mert úgy jobban lenyelem. Hát,most nem felezte el és egybe lenyeltem és olyan mintha megakadt volna a torkomon. Mondta anya hogy egyek,igyak rá valamit,de nem ment le. Nagyon futcsa érzés. Egy kis időre elmúlt de utána megint éreztem. Lesz tőle bajom? Meddig fog ottmaradni?

2019. jan. 24. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet megkarcolta vagy megnyomta és még érzed.

De ezek a tabletták vízben oldodnak, és szinte pillanatok alatt elolvadnak, reggel óta már el olvad rég, igyál kicsit többet.

2019. jan. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet gyógyszer allergia is.
2019. jan. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Lehet,hogy megnyomta,és csak ezt érzem. Megpróbálok sokat inni. És ha továbbra is érzem mit tegyek?
2019. jan. 24. 13:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez csak egy fantom érzet, nekem is volt már sokszor, 1 napig is eltarthat, holnap már nem fogod érezni. Én kenyeret szoktam enni utána.
2019. jan. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Feltehetően odatapadt egy rövid időre és ezáltal a nyelőcső nyálkahártyájának felszíne ott megsérült. Ha ettél utána, akkor a falat nyilván lesodorta onnan. Amíg a nyálkahártya az adott helyen nem regenerálódott, addig érezheted (1-2 nap). Ezért nem szabad az egyébként feldarabolható gyógyszereket egyben lenyelni. A szigorúan egyben lenyelendő gyógyszerek többnyire síkos falú kapszulákba vannak zárva és azok nem tapadnak rá a nyálkahártyára.
2019. jan. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. jan. 24. 14:04
 7/9 A kérdező kommentje:
Most elketdett ott fájni
2019. jan. 24. 14:48
 8/9 A kérdező kommentje:
Elkezdett*
2019. jan. 24. 14:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyél rá zsíros kenyeret, az majd leviszi ha még ott van és utána gargalizálj sós vízzel. Ha erős fájdalmad lesz, akkor menj el orvoshoz, mert akkor lehet mégis odatapadt a nyelőcsövedhez és kicsit felmarta.
2019. jan. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!