Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történne, ha folyamatosan...

Rsturbo1981 kérdése:

Mi történne, ha folyamatosan vizet tartanék a számban?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi mi történne a fogakkal ,ínnyel,nyelvvel stb,most az lényegtelen ,hogy nem aludna az ember és, hogy akár meg is fulladna stb. Az érdekel milyen szervi károkat okozna.

2019. jan. 26. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Pl egy idő után le állna a szíved.

Nem eszel, nem iszol, csak a vizet tartod a szádban folyamatosan. Ha nem táplálkozol meghalsz, melynek következtében meg áll a szíved.

2019. jan. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem erre vagyok kíváncsi,ezzel tisztában vagyok,hanem mi történne a szájban.
2019. jan. 26. 17:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Ilyenen ne filózz,mert ilyen nem tud bekövetkezni.

Egy idő után elfáradna a szád,lenyelnéd ,vagy kiköpnéd .

Vízköves lenne a fogad .D

2019. jan. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
volt már benne részem igaz csak 48 óra volt, de az is elég volt,mindezt csak azért kérdem ,mert tapasztaltam egy két dolgot közbe és kíváncsi lennék mi lett volna + 48 óra múlva ,hozzáteszem nem akartam, de muszáj volt
2019. jan. 26. 18:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyomorszondán keresztül lehetne táplálkozni, kiszáradástól védhetne infúzió. Az alvás már nehezebb, mert alvás közben kifolyhat a szájból, vagy lenyelheti a kísérletező.
2019. jan. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na jó látom mindenki csak trollkodik.

Akkor leírom mi történt,kb 3 hete vasárnap este kb 7 órakor a bal felső 7 fogam elkezdett fájni, hiába vettem be gyógyszert nem használt , így maradt a hideg csapvíz ez mulasztotta el csak,tehát egy nagy korty a fél pofám tele vízzel ,de csak 40-50 másodpercig míg meglangyosodott ,ekkor kiköp következő adag be és így tovább reggel 6 óráig és akkor mintha elvágták volna megszűnt a fájdalom ,ekkor irány a fogászatra. Folyt köv.

2019. jan. 26. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!