Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kérdésem hogy a pattanasokat...

A kérdésem hogy a pattanasokat hogyan tudom gyorsan elruntetni a bőrömrol? Esetleg élesztő vagy más tippek?

Figyelt kérdés

2019. jan. 29. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Én mostanában elkezdtem kenni az arcom kamilla tea filterrel. Nagyon zsíros az arcom és ezáltal sok a pattim is . Sok mindennel probálkoztam már df ez bevált.

Minden reggel és este kicsit hagyom állni a meleg vizben a filtert mint amikor teát készitek és szepen át törlöm vele az előtte már meleg vízzel átmosott arcom.

Segíti a gyulladást lehúzni illetve szárító hatásának köszönhetően szárazabbá teszi a zsíros bőrt.

:)

2019. jan. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. Nekem van sószappanom. Ez igazából egy sótömb, szappan alakban. Este micellás vízzel letisztítom az arcom, és ezzel a sóval átkenegetem. Szépen leszárítja reggelre (nekem is zsíros a bőröm). Ezt reggel micellás vagy sima vízzel lemosom.


2. Este ugyanúgy micellásvízzel vagy tonikkal letisztítom, várok pár percet, majd egy vattakorongra fújok octeniseptet, és ezzel áttörlöm. Ez gyógyítja, a pirosságot is leviszi.

2019. febr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!