Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem szeretné...

Mit csináljak, ha nem szeretnék lebarnulni?

Figyelt kérdés

Az igaz, hogy 50 faktorú krém mellett nem pigmentálódik a bőr?

Tudom még korai de igyekszem felkészülni a napsütéses órákra.



2019. jan. 31. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Burka. Mindent megold.
2019. jan. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A naptejet 1,5 óránként újra kell kenni, de 50 faktorossal valóban nehéz lebarnulni.
2019. jan. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Miss Endzsi ***** válasza:
Én úgy csinálom. Indulás előtt a készülődésnél 50-es (hibrid) naptejjel kenem magam. Majd két óra elteltével, ha szabadban voltam, akkor egy fújós változattal, szintén 50-essel, átfújom mindenhol, arcra is. Kell az újrakenés, újrafújás, mert a kémiai védő lebomlik 2 óra alatt.
2019. febr. 1. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Azt megkérdezhetném, hogy miért akarod ennyire elkerülni a lebarnulást?


A japánok egyébként profik ebben, ő tölük lehet tanulni. Hosszújú vékonyabb anyagú felsőben és vékony hosszúnadrágban járnak nyáron is. Gyakran esernyőt is visznek magukkal napsütés ellen. Emellett a munkahelyen húzzák az igát, és a lakásban kuksolnak egész nap szóval eleve csak minimális időt töltenek a napon.

2019. febr. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Miss Endzsi ***** válasza:
A barnulás jelzi a bőr károsodását. Naptejjel elkerülhető az idő előtti ráncosodás, ugyanis a ráncok 80%-át az UV-A,B sugárzás okozza.
2019. febr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!