Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érdemes még tesztet csinálni?

Érdemes még tesztet csinálni?

Figyelt kérdés

Január 21én voltam együtt a férjemmel, de bennem maradt az óvszer véletlenül, kb 1 percig, szerencsére sikerült kivenni.

30án kellett volna megjönnie. December 30án jött meg legutóbb a menstruációm. Nehezítő tényező, hogy az első kisbabánkat szoptatom fél éve, szóval ilyenkor a menstruáció eléggé rendszertelen tud lenni, főleg ugye szülés után. Tegnap (január 31én) csináltam egy terhességi tesztet, negatív lett. Viszont tanácstalan vagyok, mert sok helyen mondják, írják, hogy talán csak túl korai ilyenkor még tesztet csinálni. A beágyazódáshoz, ha jól tudom, 12 nap kell körülbelül. Szerintetek lehetek terhes vagy a teszt nem hazudott?



2019. febr. 2. 00:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben értelemszerűen kell csinálni 2-4 nap múlva egy újabb tesztet,mert azt sajnos mi sem tudjuk neked megmondani,hogy terhes vagy a negatív eredmény ellenére.
2019. febr. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!