Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fogok nőni még? Elérhetem a...

Fogok nőni még? Elérhetem a 185 centit?

Figyelt kérdés

Nyár óta nem nőttem(kb pár mm-t)és nem tudom fogok-e még nőni. Tudom nem ez a legfontosabb dolog a világon,és teljesen nem lehet megválaszolni, de szeretnék még nőni.


Idén lettem 16 éves, jelenleg 182 cm vagyok, 59 kilóval. Vékony típus vagyok. Szüleim: apa 178, anya 164 centi, nagyszüleim is átlagmagasságúak: kb 176-178 centi nagyapa, és 165-167 centi nagymama.Bár nagymamám testvére 190+(pontosan nem tudom)centire nőtt és egy eléggé magas család volt még tágabra nézve, mondjuk nem tudom ez genetikára nézve számít-e


Mellékesen sportolok is, és táplálkozásommal úgy nincs gond



2019. febr. 3. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
3 centit még biztos, hogy fogsz nőni, a fiúk a 20-as éveik elejéig nőnek.
2019. febr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minek neked annyi? :D

Én a 170-nek is örülnék (167)

2019. febr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Erre senki nem tud válaszolni neked, de biztosan sok "okos" hozzászólás érkezik majd.

Ha szeretnél még nőni, azt kívánom neked, hogy úgy legyen! :)

2019. febr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tuti valasz nincs, de a fiúk 20-22 éves korukig nőnek. Ezert mondták régen a srácoknak, hogy :majd a katonaság alatt megnőlsz." Szóval en meg pár centit jósolok neked.
2019. febr. 4. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!