Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Holnap anyajegy levétel. Mire...

Holnap anyajegy levétel. Mire gondoljak?

Figyelt kérdés
A doki talált egyet aminek a szélei vörösek. Ezért azt mondta le kell venni. Ezt az anyajegyet egy masszázson a hátam kezelése közben véletlen felsértették kb hat hónapja és akkor kicsit vérzett és csípett. De azóta nem fáj vérzik vagy ilyesmi csak még mindig látszik. Ugye nincs baj?
2019. febr. 3. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Majd kiderül. Nem túl jó, hogy vörös a széle, begyulladhatott a masszázs miatt és azóta el is telt fél év.

Ha azóta nem fáj és vérzik az jó jel.

2019. febr. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha leveszik írd már meg légyszí, hogy fájt vagy sem. Nekem is van amit le kéne szedetni de nem merem. Félek, hogy fájni fog
2019. febr. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ok
2019. febr. 4. 00:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem vettek már le négyet, nyilván kellemetlen, de sokkal jobb, mint meghalni melanomában.
2019. febr. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem olyan rossz. Érzéstelenítő injekciót kellemetlen, de a beavatkozást nem érzed és utána sem fog fájni.
2020. júl. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!