Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány gramm béta-blokkolótól...

Hány gramm béta-blokkolótól állhat le az ember szíve?

Figyelt kérdés
2019. febr. 5. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Múltkor beszedtem egy doboz metroprolol z hexalt de nem haltam bele. Kicsit szédültem de a 100 fronya durvább volt... Nem lehet ezektől egykönnyen kinyiffanni.
2019. febr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1

De hány grammos volt az?

2019. febr. 5. 21:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem áll az csak úgy le, előtte órákat szenvedsz.


Elgyengülsz, összeesel, magad alá csinálsz stb...

Inkább rontja a pumpafunkciót, ezáltal "jobb" esetben elájulsz és nem szenvedsz, rosszabb esetben csak össze esel és szenvedsz a földön fél napot, 1 napot kivéve ha öreg vagy mert akkor az amúgy is gyenge szív nem bírja ki a terhelést.

2019. febr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A hexal 50 mgs volt - abból benyomattam 40 db ot.

Eléggé szédültem is másnap. A vicc az volt hogy szívritmus zavarom amire eredetileg is szedtem az hetekre elmúlt (mivel nem tudtam új gyógyszert felíratni ezért nem is volt baj).


A fronyátból 025öst szoktam akár az egész üveggel (100 db) + még iszok is rá. Mások kevesebbtől is állítólag meghalnak (nemtomhogyvanez). Igaz ki szoktam tőle csúszni rendesen a képből, úgy hogy kb semmire nem emlékszem, és közben hülyeségeket is csinálok.


Az a helyzet hogy szerintem ezek a gyógyszerek előbb hazavágják pl a májat vagy valamit, és akkor abba hal bele az ember - mint hogy pl hogy leálljon a szív, vagy a légzés.


(Már én is teljesen más módon élem ki a szuicid hajlamaimat.)

2019. febr. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!