Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Úgy érzem megyek össze fele...

Úgy érzem megyek össze fele ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Azért mert egyik barátom aki már 25 éves. Az 176 cm magas és tavaly kb ilyenkor még magasabb voltam nála. És 177 cm magaságot mértem. Most pedig mintha 176 alatt mértem volna pár mm-el! És mintha már magasabb is lenne nálam. Ő 25 évet 20-án tőltötte be. Nem hiszem , hogy ennyi idősen már nőne illetve van még pár fura dolog! De amikre gondolok , hogy oka lehet: Cigiztem 2 hete nem gyújtottam rá azóta igyekszem le szokni, Sztrretworkout, huzodszkodas,tolockodas,Fekvo,Sarokemeles,gugolas,Hasprés,Felülés meg ugye a melegitesek amiket lehet nem jol csinalok: csuklo,konyog,vall korzes sarok,nyak,csipő korzes,terd emelés le nyujtok néha de nem mindig hétvégente keveset eszek, sokszor vagyok nathas, stb mi lehet az oka egy kicsit biztos , hogy mentem össze így barátnőm se lesz soha!? Ha még tovább alacsonyodok

17/F



2019. febr. 5. 20:40
 1/4 anonim válasza:

a barátnőd nem a magasságod miatt fog szeretni. hanem a belsőd miatt.


de ennyi idősen tuti nem alacsonyodsz. valószínűleg félremérted, magadnak nem igazán tudod lemérni pontosan.

2019. febr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A csigolyák közti porckorongok rugalmasak, magasságuk azonban a napi terhelés hatására is mérséklődik, tehát a reggeli fekvés követő testmagasság 1-2 cm-rel is nagyobb lehet, mint az álló helyzetben töltött 10-12 óra után mért esti érték.
2019. febr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben mi ugyanabba a helyzetbe voltunk kb a haverommal mikor össze mértük , hogy ki a magasabb!
2019. febr. 5. 20:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Levágattad az ecsethajad ?
2019. febr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!