Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csak az én ismerősi körömben...

Csak az én ismerősi körömben van ennyi beteg (krónikus)?

Figyelt kérdés

Nekem még komoly bajom talán nincs (illetve nem tudok róla), de minden napos tünetet okozó kellemetlenségeim igen meg olyan, amire ha hajszálnyit romlik, már kelleni fog a gyógyszer.

A környezetemben az emberek nagyjából felének van problémája, sokszor elég komoly, genetikai vagy szerzett nyavalyák.

A felmenőim meg aztán abszolút nem (voltak) egészségesek, 50 éves korukra már több gyógyszer volt a reggelijük.


Csak mert ha szóba kerül bárhol, vagy cikk jelenik meg, vagy kommentek, mindenhol arról van szó, hogy a 40-50 év felettieknél kezdenek kialakulni a problémák. Hát szerintem nem.


Ez amolyan mi a normális, milyen az élet kérdés. Mert fogalmam sincs az életről.


2019. febr. 14. 10:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút rossz az egészségi állapota az embereknek. És már nem csak az ötveneseknek.Addig, amíg az orvosok úgy állnak a betegekhez ahogy, ez csak rosszabb lesz.
2019. febr. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!