Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 1hete furcsa ízt érzek a...

1hete furcsa ízt érzek a számban reggelente van mikor a nyálal van keveredve vér is (nem köhögéstől) Foginy fogmosaskor kicsit verzik, a torkom kicsit piros. Mintha genny lenne vagy vas izu nemis tudom potosan, jart mar valaki igy?

Figyelt kérdés
2019. febr. 14. 17:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem tavaly őszel voltam tüdő röntgenen,fül orr gégésznél,hasi uhn es minden rendben volt.Az orrom bevan dugulva ami eszaka zavaro nagyon nyitott szajjal alszom,ha picit belenyulok az orromba rogton veres az ujam
2019. febr. 14. 17:27
 2/4 anonim ***** válasza:
El kéne menni fülészetre. Kicsit zavaros a sztori, de arra tippelek, valahol hátul vérzik az orrod, és ez folyik hátra éjjel. Mielőbb meg kéne nézetni egy kompetens orvossal.
2019. febr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A rossz íz ami igazán zavar mintha genny is lenne, köszönöm a válaszod jövőhét keddre van időpontom fül orr gégészhez.
2019. febr. 15. 08:52
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Mi volt? Én 2 éve így vagyok, azért a kérdés.

2020. ápr. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!