Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozhatja ezt a fájdalmat?

Mi okozhatja ezt a fájdalmat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Mostanában szinte minden nap fáj az arccsontom az orromnál is és a rágó izmaim.Az állkapcsom mint két oldal.

Olyan mintha zsibbadna és egyszerre fájna.

Ha hideg levegő ér akkor erős nyomó érzést érzek és azonal bekell jönnöm a melegre.Kamillás tea fölött átgőzölöm az arcom és akkor valamivel enyhūl.Fájdalom csillapítót nemszívesen szedek.Sokszor sűrű váladék csorog hátra a garatomra.

Vásároltam Clin sin med .et arcūreg gyulladás kezelésre.Bár nem hiszem hogy gyulladásom lenne mert lázam nincs.és a váldék átlátszó az arcūreg gyulladásnál pedig ugy tudom hogy zöld.Persze nem tudhatom.Néha már szédūlök és kezd zavaró lenni.

Tavaly kihúzattam a felső bölcsesség fogaimat.De úgy látszik hogy valami más csinálja vagy más fog..

Igazából már nagyon idegesítő.

Minden esetre elmegyek orvoshoz.Csak nemtudom eldönteni hogy gégészhez vagy fogorvoshoz.

Volt már valaki hasonló helyzetben?.köszönöm szépen a válaszokat.


2019. febr. 14. 18:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nincs bakteriális felülfertőződésed, nem zöld a váladék. Simán lehet arcüreggyulladás, mielőbb menj el fülészetre.
2019. febr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!