Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Olyan fények is zavarják...

Olyan fények is zavarják éjszakai alvásnál a melatonintermelődést mint egy digitális óra, vagy világító router ledjei, vagy a hálózati kapcsoló világító kapcsolója stb?

Figyelt kérdés
lehet felesleges, de én minden ilyen világító ledes dolgot lefirkáltam fekete filccel, vagy ahová tudtam raktam fekete ragasztószalagot, de teljesen kizárni így sem tudom
2019. febr. 15. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Én inkább becsukom a szememet.
2019. febr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a szádat jobb ötlet lett volna
2019. febr. 15. 22:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt mondják, leginkább a kék fény zavaró a melatonintermelés számára.

Egyébként alváskor bármilyen fényviszony zavarhat. Fordítsd oldalra a fejedet, takard le úgy, hogy az orrod a takaró szélén legyen! Így levegőhöz is jutsz, és a szemed is takarva van.

2019. febr. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

Neked is jobb lett volna becsukni, kérdező.

Gondolom az ősember és leragasztotta a csillagokat, meg a Holdat.

2019. febr. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 tudtam hogy nem fogod megállni hogy ne szólj vissza. az ősember barlangban aludt. most majd jössz azzal hogy ott sem volt vaksütét, nem kell
2019. febr. 16. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!