Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az lenne a problémám hogy...

Az lenne a problémám hogy tavaly április óta valamilyen betegségem van?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám hogy tavaly április óta valamilyen betegségem van ami a szememre ment rá. A városomban lévő kórházban már legalább 6 alkalommal voltam, mindig csak elküldtek pszichológiára mert azt hiszik hülye vagyok és csak bekèpzelem a tüneteket. Szeretnèk másik kórházban, vagy egy külön szemeszetre elmenni de nem tudom hogy fogadnának-e. Pl:A másik kórházat felhívnám és elmondanám nekik a problémám nem lenne probléma hogy már "kezelték" másik kórházba és nem találtak semmit (nyilván nem is akartak) a mostani kórházban nem vesznek komolyan miközben az életem megy tönkre hónapról hónapra. A másik kórház azért lenne jó mert tiszta lappal indulnèk mert az itteni kórházban már röhögve fogadnak . Vagy ha van lehetőség akkor magán szemèszetre elmenni amit a tb támogat vagy hasonló, nem vagyok jártas ebben. Szeretnèk születésnapomra újra jól lenni. Ès új életet kezdeni mert a mostanit tönkre vágta a betegség, esetleg ha szemész olvassa ezt felvenné velem a kapcsolatot itt
2019. febr. 20. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Annyi szembetegség van, ennyiből nem lehet tudnod, hogy micsoda. Hogy látsz?

Mehetsz másik kórházba, elmondhatod, hogy nem vették komolyan, pedig te egyre rosszabbul látsz arra a szemedre.

2019. febr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Magán orvos nincs tb-ra de attól mehetsz oda is többhöz is és mehetsz másik korházba is.
2019. febr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!