Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik ha valaki szétrágv...

Mi történik ha valaki szétrágva nyel le egy oxikodon fájdalomcsillapitó tablettát, ami egyébként szándékosan úgy van gyártva, hogy lassan szívódjon fel?

Figyelt kérdés
Gondolok én itt csak egy 5 mg-mosra. Ettől a légzése lelassulhat, elájulhat, meghalhat? Vagy egyszerűen csak eufóriát él át az illető?

2019. febr. 23. 13:53
 1/3 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem semmi. Én nem tudom lenyelni a gyógyszereket, mindent összetörve veszek be és sohasem volt semmilyen szokatlan tapasztalatom.
2019. febr. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Akkor is csak lassan fog felszívódni. Be kell lőni inzulinos fecsivel intravénásan. Akkor azonnal beüt :)
2019. febr. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%
Nem véletlen van úgy gyártva.Már a bélbe jusson,és ott szivódjon fel.Szétrágásnál károsithatja a nyelő csövet,gyomrot is .
2019. febr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!