Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért tudom szándékosan...

Miért tudom szándékosan "zúgatni" a fülemet? Más is tapasztalt már ilyet?

Figyelt kérdés
Azóta képes vagyok produkálni ezt a belső hangot, amióta az eszemet tudom. Olyan, mint amikor zúg a fülem, azzal a különbséggel, hogy bármikor meg tudom csinálni. Folyamatában max. 5-6 másodpercig megy, mert utána elfárad (bármivel is csinálom) de pár másodperc pihenés után újra megy. Nehéz leírni, de egy kellemes morajlásnak hallom. Nem fáj, meg semmi, de nagyon érdekel, hogy más is tapasztalt-e már hasonlót.

2018. nov. 30. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Én meg recsegtetni tudom, zúgatni nem.
2018. nov. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyerekek en recsegtetni is meg zugatni is tudom :D egy tipp: vegyel zugatas kozbe levegot es vegtelen ideig tudod csinalni:P a recsegtetest meg mar mutattam masnak is hogy hallja-e es hallja getz
2019. márc. 21. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A recsegtetest kell hagyni meg erni es jon is a zugas, csak mellekesen XD
2019. márc. 21. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jujj én is tudom zúgatni. Mióta az eszemet tudom. Azt hittem, én vagyok az egyetlen! Xdd
2019. márc. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is tudom 😂
2019. nov. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez mitől van sracok?
2020. okt. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!