Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ilyen esetben is érdemes...

Ilyen esetben is érdemes lenne párásítót beszerezni?

Figyelt kérdés
télen halálomon vagyok a benti levegő miatt. folyamatosan kiszárad a szám, reszel a torkom, reggelre az orromból horror dolgokat kell kiszednem, hiába van folyamatosan szellőztetve a szoba. kis tál víz is van a radiátoron folyamatosan pedig. arra tippelek meg azt olvasom hogy itt bizony alacsony a páratartalom, kíváncsiságból idén nemrég be is szereztem egy olcsó digitális hőmérőt ami páratartalmat is mér, de mivel nem minőségi darab így a leírása szerint 5% plusz-mínusz lehet a valós értékhez képest. az elmúlt 1 hét megfigyelései alapján ez az érték legtöbb esetben 35 és 42% között változik, szóval vagy épphogy oké lehet a valós, vagy egy kicsit alacsony csak. (ha azt nézzük hogy 40-50 közöttit írnak normálisnak) ezek után elbizonytalanodtam hogy így is szükséges lehet valamilyen párásítót beszerezni, vagy nem is ettől van hogy ilyen vacakul viselem? nem hiszem hogy dehidratált lennék, minden nap megvan a 2 liter megivott folyadékmennyiség
2019. febr. 23. 18:44
 1/1 anonim ***** válasza:
A napi szükséges vízmennyiség függ attól is hogy milyen munkát végzel sportolsz e stb. a 2 liter a létminimum. Nekem is voltak ilyen problémáim. Mióta többet iszok megszünt. Nem sportolok, nem végzek nehéz fizikai munkát de naponta legalább 4 liter vizet iszok. illetve, mindig a szobában teregetek. az párásít.
2019. febr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!