Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Homloküregygulladás, hogyan...

Homloküregygulladás, hogyan lehet ezt a betegséget otthon sikeresen és gyorsan kezelni?

Figyelt kérdés
nagyon sürgős lenne mert szombaton iszonyat fontos buliba kellene mennem de orvoshoz meg nem mehetek mert ő biztos azt mondja hogy nem mehetek sehova legalább egy hétig,de nekem nincs annyi időm ,körülbelül van másfél napom szombat estéig ,segítsetek légyszives:S teljesen mind1 h milyen módszert írtok akármit megtennék:S csak hasson gyorsan!
2010. júl. 2. 00:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
agyhártyagyulladásra fel!
2010. júl. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Ki kell gőzölnöd kamillateável, vagy ha van otthon infralámpád, a száraz meleg is nagyon jó rá. Infrát lehet venni. Ez a két dolog gyorsítja a gyógyulást.
2010. júl. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%

Szia!

Gyorsan semmiképp nem fog menni, idő kell mire meggyógyulsz teljesen. min. 1 hét:S mikor nekem volt homloküreg gyulladásom akkor a doki írt fel gyógyszereket és kamilla teával kellett párologtatnom. Az nagyon sokat segített a párologtatás. De ne filteres kamillával, hanem rendes kamillával, amit le lehet szűrni. Takard jól le törölközövel a fejed és párologtass minél többet. Hajszárítóval is melegítettem az is jó volt meg lámpával, tudod azzal a pirossal. nem jut eszembe hirtelen a neve:S de a párologtatás az nagyon jó, de nem fog elmúlni szombatra:S

azért szorítok Neked, hátha csak picit van begyulladva és el tudsz menni a buliba:)

Mielőbbi gyógyulást kívánok!!

2010. júl. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget. hát remélem sikerül valamennyire meggyógyulni:S:S:S
2010. júl. 2. 00:15
 5/13 A kérdező kommentje:
de azért ha van még vkinek hasznos tanácsa az leírhatja ,hátha segít!!
2010. júl. 2. 00:16
 6/13 anonim ***** válasza:

Vannak helyek ahova be tudsz ulni Bioptron lampazni nem tudom mennyibe kerul.

Az sokkal hatasosabb mint az infra.

Es gozoljel sokat.

De csodat ne varjal ennyi ido alatt.

2010. júl. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szénanátha miatt dugult az orrod? Lehajláskor fáj? Huzatban voltál? Mert ha nem, akkor nem is biztos hogy homloküreg gyulladásod van!


Huzat okozza, ezért a huzat, ventilátor kerülés, légkondi kerülés javasolt, izzadtan huzatba kerülni különösen veszélyes!


Infra lámpa(piros)jó. Száraz meleg jó. Nasivin orrcsepp fekve hátrahajott fejjel jó. (Nasivin spray nem annyira).

Párologtatás hülyeség. Esetleg Ca Sandoz, Aspirin,vagy ACC 600 jön még szóba.


Bioptron lámpa hülyeség.

2010. júl. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
már viszonylag jobban vagyok ,már énse hiszem h tényleg homloküreggyulladás ,fújni kell az orrom meg melegem van ,mondjuk szedek ilyen corzalyat meg rhinathiol colodt is bevettem egyet .( am nem fáj semmi ha lehajolok csak ha feljövök utána kicsit a fejem)
2010. júl. 2. 11:56
 9/13 anonim ***** válasza:
44%

Bioptron lampa hulyeseg??????????

Hat te nagy hozaerto vagy?

Van fogalmad rola, hogy az az egyetlen pl. amivel eredmennyel fekelyes sebet lehet gyogyitani, es pl labat megmenteni egy levagastol????

Nilvan nincsen.

2010. júl. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
44%
Minden ami termeszets hulyeseg, ellenben tolja be a sok szar kemikaliat! Gratulalok!
2010. júl. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!