Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hallójáratos fülhallgatótól...

Hallójáratos fülhallgatótól fájhat a fülem? Segítség kéne!

Figyelt kérdés
Azt tudni kell hogy nagyon sokat hallgatok zenét de nem irreálisan magas hangerőn. Eddig egy apple fülhallgatót használtam amivel nem volt az ég világon semmi baj, de sajos az tönkrement, helyette vettem egy ilyen úgynevezett “agybadugós” fülhallgatót mivel a boltban azt mondták hogy ez nagyon jó. Egy hete használom és elkezdett fájni mindkét fülem, nem erősen csak egy picit. Lehet hogy érzékenyebb a fülem ezekre a fajta fülesekre? Lehet ebből komolyabb probléma?

2019. febr. 25. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Elképzelhetőnek tartom. Szerintem állj vissza az Apple-re, vagy pl a Sennheisernek vannak nem agybadugósai olcsón.
2019. febr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az agybadugós fülesek tényleg jók,de egyátalán nincsen jó hatással a hallószervünkre. Nagyon közel van a dobhártyához.

Az e-sportolóknál lehet látni,hogy gyakran használják,hiszen több ezren vannak a meccseiken,még erre a fülhallgatóra még egy fejhallgatót is helyeznek ami szigetel, legalábbis gyakran így kivitelezik.

Tehát ez inkább olyannak ajánlott aki komolyan folytatnak valamilyen tevékenységet (ami itthon nem igen jellemző,legalábbis esport kategóriában,de nyilván nem elsősorban számukra találták ki),de ennek ellenére nyilván számukra is egészségtelen. Az a kézenfekvő,ha kipróbálod azt,hogy nem használod egy ideig és megvárod,hogy elmúlik e vagy sem.

Én egyátalán nem ajánlom és a kézenfekvő magyarázat az,hogy ettől van,de nem lehet kizárni mást sem ennek ellenére,de nem ecsetelem tovább a lényegen nem változtat szerintem cseréld le minél előbb.

2019. febr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor az lesz hogy tényleg lecserélem
2019. febr. 27. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!