Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti átalusszátok az éjszakát?

Ti átalusszátok az éjszakát?

Figyelt kérdés

Vagy van, hogy felkeltek este, ha csak pár percre is.

Én idejét nem tudom, mikor aludtam úgy, hogy ne keltem volna fel minimum 2x az éjszaka folyamán. Mindig olyan 2-3 óránként megébredek és legtöbbször hamar visszaalszom, de kétlem, hogy ez normális lenne... vagy az?



2019. febr. 28. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha csak pár percre megébredsz és gond nélkül visszaalszol, az normális.
2019. febr. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Átalszom, csak reggel szoktam felébredni.

Szerintem sem gond, ha simán visszaalszol.

2019. febr. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én még azt is átalszom, mikor a dzobatársam fél 6 kor ébresztővel kel, felöltözik, bepakol. :)

Nagyon mélyen alszom, szerencsés vagyok.

Amúgy nem hiszem, hogy normális a 2-3 óránkénti ébredés. Ha pisi miatt van, akkor este ne igyál annyi, illetve menj el előtte könnyíts magadon. Lehetnek pszichés okai is, esetleg hormon porblémák. Autóimmun betegségek.

2019. febr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sok éve elviselhetetlen szenvedést okoz nekem a felületes alvás, ha átalszom az éjszakákat, akkor is fáradt, kimerült vagyok és semmi sem segít, bármit teszek, semmilyen vizsgálat nem segít.

Ha felébredek, nem tudok visszaaludni.

2019. febr. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem pisilés miatt kelek fel. Próbáltam már természetes dolgokat (citromfű, levendulatea stb.) de nem használtak. Altatót meg nem akarok szedni...
2019. febr. 28. 14:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Lassú felszívódású melatonin-t is próbáld ki, ha gondolod.
2019. febr. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem kell időre kelnem, akkor igen.
2019. febr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha könnyen visszaalszol nem gond. Ha nem tudsz visszaaludni olvass valamit vagy esetleg nézz filmet, sorozatot. Velem volt, hogy egyáltalán nem aludtam
2019. márc. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi mást tehetnénk ?
2019. márc. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!