Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy tudnam vegigaludni az...

Hogy tudnam vegigaludni az ejszakat? Hogy tudnek nyugodtan aludni? 15/l

Figyelt kérdés
Reggelente 7 orakor kell kelnem, hogy el tudjak keszulni a sulira. Este mindig 22 orakor fekszem le es örulnek, ha tudnek 9 orat aludni, de mar 7-8 is jo lenne. Az a baj, hogy ejszaka többször is felebredek es csak forgolodom, de nem jön az alom a szememre. Minden ejjel arra kelek fel, hogy pisilnem kell, kimegyek es egyszeruen nagyon nehezen, orak mulva tudok visszaaludni. Lehet, hogy tul sokat iszom? Van, hogy naponta 2-2,5 liter vizet is megiszom. De mar probaltam azt is, hogy nyolc ora utan nem iszom semmit, es olyankor is meg ejfel utan pisilni mentem. (pedig lefekves elött is voltam)

2016. aug. 26. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Magne B6 álmot ajánlanám. Az tele van megnéziummal és segíteni fog.
2016. aug. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Montmirail válasza:
Feküdj le korábban, mondjuk 8-fél 9-kor, az szerintem segíteni fog.A folyadékbeviteled rendben van, bár így nyáron szerintem kevés.A vizeletes problémáddal kapcsolatban szerintem kérdezz egy orvost.Egyébként ilyesféle alvászavarok előfordulhatnak depressziónál is pl.A helyedben egy pszichológust is felkeresnék.
2016. aug. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!