Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen inhalátort vegyek náthára?

Delavega kérdése:

Milyen inhalátort vegyek náthára?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kèrdèsem, hogy ezt az inhalátort használhatom sós tisztavizes gőzölèsre, tea gőzölèsre? Sajnos elèg durván megfáztam. Ráment mindenemre, már antibiutikomot is szedek, lassan javulok csak. Olvastam hogy sok mindenre jó a gőzölgès, ilyenre gondoltam. Egy hozzá èrtő válasza sokat segítene nekem. Inhalálok most is, ezeket tudom. De ide tömènyebb gőz kellene, sűrűbb, hogy mindenhova eljusson. Erről lenne szó: [link]

2019. márc. 1. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Elavult és káros.
2019. márc. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ok. De bármit lehet bele önteni?! Ha van jobb ötleted szívesen fogadom. :).
2019. márc. 1. 15:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál? Mert ez akár arcüreggyulladás is lehet. Egyébként én ilyenre nem adnék ki pénzt.
2019. márc. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Èrtem. Voltam persze, egyhèt csúszással, mert előtte, házi dokinál voltam. Elmondtam mindent mit èrzek, s gondolok. Haza küldött neocitránnal meg orrsprayyel. Aztán a fülèsznèl kiderült. Mindenhol gyulladás van, ő komolyabb gyógyszert adott ami már hat. Csak lassan. Lázam 37,8volt az elejèn, ott vettem èszre hogy gáz van, megszűnt a szaglásmom, bevörösödött az arcom orrom, s mindenem bedagatt. De most már jobb, de a füleim mèg mindig nem 100%osak a náthától. Vagy gyulladástól/vagy fülkürthurut?;!.tól.
2019. márc. 1. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!