Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kisajak plasztikai műtét...

Kisajak plasztikai műtét tapasztalat?

Figyelt kérdés

Volt már valamelyikőtöknek kisajak műtéte? Nagyon gondolkodom rajta, de érdekelnének mindenképpen a tapasztalatok. Pl.: mennyire fájdalmas, mennyire drága, mennyire lett jó a végeredmény, mennyire volt hosszú folyamat stb stb stb. A tapasztalatotok érdekelne.

Srácok, ha valaki azzal jönne, hogy ez undorító és fölösleges, akkoe nézzetek meg két baromi nagy undorító kisajkat. Nagyon zavar engem és emiatt semmi önbizalmam nincs.



2019. márc. 1. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:
49%
Jaj, ti nők! Nem vagytok a logika nagymesterei. Tetszik nektek a kockahas, ezért magatokra is azt szeretnétek, miközben ez egy pasit inkább taszít, mint vonz. Nem tetszik nektek a kisajkatok, és el sem tudjátok képzelni, hogy a pasik esetleg megvesznek érte.
2019. márc. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 lilkofilko04 válasza:
60%
Szia! Nekem negyediken volt a mutetem. Gyongyoson voltam Hrabár Jenőnél. A mutet elott enis nagyon izgultam, hogy mi lesz feltem mert nekem is nagyon csunya volt es mar nagyon vartam is hogy vegre megcsinálják. Aztan eljött a napja es kaptam infuziot meg egy nyugtatót meg a beavatkozás elott, hogy nyugodtabb legyek (meg kell hogy mondjam igazan jol hatott az a gyogyszer😂) bevittek a műtőbe aztan megkaptam a spinális erzestelenitot, utana semmit nem ereztem. Vegig ebren voltam a mutet alatt de minden jo volt kedvesek voltak beszelgettunk kozben. Aztan meg egy napig bent kellett maradnom a kórházban akkor meg nem fajt a mutet helye, csak a fejem es a hatam, de ez az erzestelenito mellékhatása. Utana hazamentem es kb 1-2 napja, (marc 7-8.) elkezdett fajni a helye de nem veszes! Teljesen jó! Jegelni kell sokszor, tobbszor de nem sokaig, sokat fekudni ülő munkát nem szabad végezni, 2 het szigorú pihenő! Meg fel van dagadva de mar igy is latszik hogy rengeteget változott! Kaptam fertőtlenítőt, amivel neha le kell mosni. Csodasan gyógyul! Nekem megcsinálták TB-re mert ha tenyleg nagyon zavar es dörzsöl, fáj, akkor neked is megcsinálják penz nelkul! Nagyon varom mar a végeredményt de nagyon orulok mar most hogy mennyivel szebb. Nincs mitol felned mindent nagyon szuperul megcsinálnak! Csak ajánlani tudom, hogy minel elobb tedd meg te is! ☺️ Remelem tudtam segiteni! 17/L
2019. márc. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!