Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történne ha sokáig nem...

Mi történne ha sokáig nem ennék és nem aludnék és csak őrülten melóznék?

Figyelt kérdés

Mi történe ha elájulnák többször is?

Eelegem van a munkatársaimból és sajnos nem tudok sehol máshol új melót szerezni. a városomba már mindenhol próbálkoztam.



2019. márc. 6. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogynál, hullána a hajad, gyengülne a körmöd, szar lenne a bőröd, veseköved lenne, nem fogna az agyad, depressziós lennél és szorongásos stbstbstb
2019. márc. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

amikor elköltöztem és senkisem segített és sokat kellett spórolnom akkor is ez volt.

mégsem ájultam el.

inkább elájulnék mindíg.

nem akarok a munkatársaimmal soha többet eggyütt lenni.

2019. márc. 6. 19:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi a célod vele? Ha el akarsz menni akkor felmondasz és mehetsz. Nem kell eljátszani hozzá a mártírt meg a haldoklót, aki nem bír már dolgozni, hátha elküldik.

Miért jobb az életeddel játszani majd munkanélkülivé válni?

2019. márc. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

Felmondasz és elmész.


Akármi is a foglalkozásod, van kereslet. Valószínűleg a hozzállásod miatt nem kellenél sehova.


Lúzer

2019. márc. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, én nagyon jó vagyok magam halálra dolgozásában. Karácsonykor már bőgtem munka közben a fáradtságtól, de olyan is volt, hogy olyan fájdalmat éreztem a mellkasomban, hogy egyszer csak összegörnyedtem. Állandóan lázas voltam. Felléphetnek hallucinációk is ilyen esetben, paranoia, ha hajlamos vagy rá. Egy idő után vagy kirúgnak, vagy elküldenek pihenni egy hétre. Engem a családtagjaim szoktak leállítani, amikor úgy érzik, túlterheltem magam.
2019. márc. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A jelenlegi munkahelyed gondoskodna arról, hogy máshol se kapjál munkát. Ha feltünteted az önéletrajzodban, akkor telefonálni fognak oda mindenhonnan, bárhonnan is jelentkezel.
2019. márc. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

értem. köszönöm az infókat.

volt hogy kiugrott a vállam és azt is magasról leszarták. Nagyon nem bánnak az emberrel emberien.

Megmondom hogy szép mosolygós, kedves, társalgós nnő vagyok. a férfiakkal is jól kijövök annak ellenére hogy nem hagyom magam taperolni stb.

de...ha gondjaim vannak akkor van hogy direkt kiszúrnak velem. ha elintéznni valóm van pl. bírósági vagy fogászati akkor is. ha jókedvem van csakazért is élvezetből belekötnek az emberbe hogy jót szórakozzanak. pedig ilyen undorító dolgok nélkül is jól tudunk szórakozni. valahogy olyan mintha valami szörnyek lennének belűl valójában és élvezik ha mást baszogathatnak apró dolgok miatt. volt hogy csak kérdeztem a partnerem hogy hova tegyek valamit. az egyik főnök beszólt. minek kell ez?

van hogy tényleg fingja sincs a dolgokról és beleugat.

kötekednek apró dolgok miatt. pedig örüljön hogy nincsen káosz stb. ha nincs gubanc akkor csakazért is csinálják a feszkót.

szerintetek ez vezetői viselkedés? iszonyú gyerekesek tudnak lenni. na de ha nagy a baj akkor nyüszítenek mint a beszorúlt kiskutyák. aztán csak kuncsorognak.


azért nem vesznek fel mert muszály megírnom hogy van melóm,de váltani szeretnék. de ha vannak olyan jelentkezők akiknek nincs munkájuk, persze hogy őket választják. volt hogy nemírtam meg hogy van melóm. na amint kiderűlt pipa lett rám aki feladta a hírdetést.

valamint nálunk egyre inkább bezár minden. alig van valami butik/meló stb.

ha férfi lennék jobb lenne,mert a várost folyton széttúrják. arra mindíg van jelentkezés az ilyen építkezéseknél. de engem nő létemre nem vesznek fel.


gondolom hiába is tenném. hamar kidobnának a kórházból hogy dolgozzak mert olyan kevés is az ember mindenhol.

2019. márc. 7. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!