Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha Rivotrilból valaki sokat...

Ha Rivotrilból valaki sokat bevenne egyszerre, mi történne?

Figyelt kérdés
Nem akarom ezt tenni, csak érdekelne mi történne mert egy ideje én is szedem ezt a gyógyszert.

2017. dec. 14. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Beállna.
2017. dec. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
66%
Ingyenes jegyet kapna a Kórházba!
2017. dec. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Elaludna és a zárt osztályon ébredne fel.
2017. dec. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Már ha egyáltalán felébredne még.
2017. dec. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Álmos lennél,sokat aludnál.Csak MAO-gátló szerekkel és alkhollal kombinálva okozhat halált,de kihányod mielőtt meghalsz.Viszont attól is függ,hogy mióta/milyen mennyiségben szeded,mert kialakul a tolerancia.5évig szedtem,sokszor eljátszottam az öngyilkosság gondolatával.Volt,hogy 10-et beszedtem és élek.De nagyon szégyellem magam emiatt...
2017. dec. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! El tudnád nekem mondani hogy mi történt veled 10 szem bevétele után? Miket tapasztáltál?
2017. dec. 17. 09:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Őszintén nem nagyon emlékszem.Estem-keltem és elvesztettem a realitás érzékem.
2017. dec. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Volt,hogy 51 szemet bevettem belőle igaz a 0,5 mg-ból de semmi nem történt a gyomor mosáson meg a zárton kívül (magamnál voltam)
2017. dec. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

A volt barátom volt, hogy 16 db 2 mg Rivotrilt szedett be egyszerre és semmi baja nem volt tőle. Jött ment, kommunikált. Készítettem róla videofelvételt is. Egy bizonyos adag után a Rivotril nem nyugtat, hanem pörget. Ezért használják a drogosok. Az volt a filozófiája, hogy csak páratlanul lehet szedni: 1-3-5-7, stb.


Maradandó idegrendszeri károsodásokat okoz. Akkor is, ha már évek óta nem szeded. Csúnya szer. Egy rendkívül jó arc volt, de időnként kattant az agya és agyba főbe vert. Máskor meg agyba főbe szeretett. És rendkívül intelligens volt. A rivotril kinyír. Pillanatnyilag nyugtat, de megöli az agyadat. Nagyon nehéz leszokni róla. Én is szedtem időnként, most is szedem. Reggel 2 mg-ról, 1,75 mg-ra jöttem le, de nagyon nehéz. Három napja. Már most nagyon hiányzik. Erősnek kell lenni.


Négyszer sikerült életemben leszokni, úgy, hogy egyik napról a másikra. ÉS SEMMI BAJOM NEM VOLT. SEMMI ELVONÁSI TÜNETEM NEM VOLT. Azon kívül, hogy csattogtattam a fogaimat. Most nem sikerül. Nyugodt környezetre van szükség, ahol kedvesek veled. Keress egy jó kórházat. Legutóbb én is egy hétig kórházi körülmények között hagytam abba, és semmi mást nem kaptam, csak esténként TRITTICO-T. Úgy kerültem a kórházba, hogy már 5 hónapja napi két órát tudtam csak aludni. Alvásmegvonás miatt kezeltek. Napi háromszori evés, sok víz, különböző terápiák minden nap, úgy, mint rajz, barkácsolás, jóga, séta, stb. Teljes mértékben letettem. Reggel szedtem előzőleg 2 mg-t. Azt hiszem, rosszul adagoltam, azért ébredtem fel mindig hajnalban, mert kiment a hatása.


Ausztriában maximum 10 napig adják és csak a full őrülteknek. A legerősebb benzo. Magyarországon boldog-boldogtalannak ezt írják. Mikor az orvos meghallotta, sokkot kapott.


Most újra szedem, mert sok volt a stressz. A volt barátom 5 évig időnként megvert, időnként meg akart ölni. Őt is a rivo tette tönkre.


Csökkentem. Nagyon nehéz. Olvasd el Szendi Gábor könyvét.

Csókollak és sok sikert

2018. máj. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!