Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Roaccutan szedők/ex szedők!...

Roaccutan szedők/ex szedők! Hány mg-ot szedtetek?

Figyelt kérdés
Mennyi volt a maximum, amkt szedtetek, mennyivel kezdetek, fejeztetek be? Kerlek írjatok meg azt a súlyt es életkor, amiben voltatok, mikor szedtetek es hogy férfiak vagy nők vagytok és magán vagy sztk- ba jártatok. Meg,hogy milyen mellekhatasokat okozott a nagasabb dózis, mennyire viselt meg. Köszönöm szépen!!!! Én kicsit aggódom, nem-e kapok keveset, mert külföldi bloggerek nőként 60-120 mg-okat is kapnak. a kúrát nagyon nem szeretném ismételni szóval ezért félek de lehet vsak külföldön tolják túl.. nem tudom.

2019. márc. 6. 23:03
 1/5 A kérdező kommentje:
meg azt is ,hogy visszatértek -e a pattanások kúra után!! Köszönöm :)
2019. márc. 6. 23:04
 2/5 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, 22 évesen szedtem 10 hónapig 20 mg-ot (végig) acne conglobatára. Most 24 vagyok, nem jött vissza, valószínűleg már nem is fog. A 120 mg/kg a minimum, amit be kell szedned. Tehát ha 50 kg vagy, összesen 6000 mg-ot kell beszedni a kúra végéig. Hatékonyabb, ha hosszabb ideig kevesebbet szedsz.

Engem egy rokonom kezelt, van magánrendelése is, úgyhogy tekinthetjük magánnak. Egyébként sztk-ba mennék, mert ugyanazt az ellátást kapod ott is, csak várólista van.

2019. márc. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

24 éves vagyok, lány. 8,5 honapig szedtem, első honapban 10, masodikban 20, harmadiktol 40 mg-ot végig, utolsó honapban megint 20-at. a legrosszabb mellékhatas a szajszarazsag volt, de labelloval (kb 30 darabot elhasznaltam :D ) tul lehet élni. néha a karomon jöttek elé elég csunya száraz foltok, de kezelhető volt krémmel, teljesen el is tűntek, ha becsületesen kentem. 2 honapja hagytam abba, a szajszarazsag mérséklődött de még azert kell a labello, az arcomon jött ki ugyanolyan szaraz volt mint anno a karomon, amivel lehetséges, hoyg elmegyek bőrorvoshoz, mert eléggé zavar. patik egyelőre nincsenek :)


nem tudom lány vagy, vagy fiu, de ha esetleg beszéltetek arról, kb hány hónapot kell várni a befejezés után a biztonságos babavárásig, nagyon szivesen fogadom én is a válaszodat!

2019. márc. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm szépen, mentek a zöld kezek bár kicsit későn. Nekem sajna jöttek mellékhatások, amiktől megorultem de csak egy volt aggaodalomra okot adó, reneljuk elmúlik! 8 es fel honapon keresztül suedtem 30 mg -ot utolsó hónapban 20,mert nagyon kiszaradt a szemem meg az orvos szerint jobb így kevesebbel abbahagyni. én 57 kg vagyok es lány.

Igen! Orvos azt mondta meg a parikus is, nem elég az egy hónap ami a betegtájékoztatóban van fél de inkább egy évet kell várni a babával bár ez engem még nem érint!:)

Remélem nem térnek vissza a pattik senkinek sem.

Utolsó, sok szerencsét a babához!

2019. jún. 18. 11:39
 5/5 A kérdező kommentje:
ja, nem patikus mondta,hanem gyógyszeresz:Dd én valamiért akárhányszor mentem és megvettem mindig letámadott mindenki és hiába mondtam,hogy nagyon nem esedékes percekig mondták ,hogy baba még ne mev védekezz meg nem tudom :D
2019. jún. 18. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!