Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Roaccutant szedtetek már?...

Roaccutant szedtetek már? Milyen tapasztalataitok voltak?

Figyelt kérdés

Mennyi ideig romlott? Milyen mértékben? Mikor kezdett el romlani? Végleg elmúltak a pattanások?


19/l



2016. jún. 1. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:

A Roaccutannak lexikális hosszúságú betegtájékoztatója van. Mindenképp olvasd el!


Azt kiemelném, hogy eszedbe se jusson edzeni. Elviselhetetlen fájdalmú izületi gyulladással reagál az edzésre ilyenkor a szervezet.

2016. jún. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért ez nem teljesen így van.Én heti 2szer jártam vívóedzésre a kúra alatt és semmi bajom nem volt.Néha belenyilalt a derekamba,de ennyi.Persze ez függ a dózistól is.Én napi 20 mg-t szedtem,ami a legkisebb adag.Szemcseppet mindenképpen szerezz be,mert a szemedet fogja szárítani.Engem ez zavart a legjobban.A szád is ki lesz nagyon száradva,de arra az uriage kenőcsöt ajánlom( gyógyszertá) ,nekem csodá tett. :)
2016. jún. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2,


" Az intenzív testedzést és fizikai aktivitást csökkenteni kell. A Roaccutan izom- és ízületi fájdalmat okozhat, különösen erőteljes testmozgást végző gyermekeknél és tizenéveseknél."


Az alkalmi edzés nem számít intenzív edzésnek.

2016. jún. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Heti két 2 órás vívóedzést nem nevezném alkaminak
2016. jún. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem alkalmi, de a Roaccutan szedése szempontjából nem intenzív. Itt most a gyógyszerhez való viszonyítást kell nézni, nem egyéb szempontot.
2016. jún. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!