Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől van az hogy hónapok óta...

Mitől van az hogy hónapok óta nem tudom kialudni magam? Egész nap álmos, dekoncentrált, lassú vagyok. Szedtem multivitamint, de semmi javulás.

Figyelt kérdés
2019. márc. 7. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyilván felül kell vizsgálni az életmódodat, lefekvési-felkelési idődet, stresszre okot adó tényezőket.
2019. márc. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Három műszakban dolgozom,sajnos nem tudok azonos időben lefeküdni..Ja,és kipróbáltam a filteres citromfű teát,valerianat,de semmi javulás,továbbra sem alszom jól.Párom szerint horkolok is az utóbbi időben...
2019. márc. 7. 21:14
 3/7 A kérdező kommentje:
És hát elég sok kólát,illetve szénsavas üdítőt iszom..
2019. márc. 7. 21:15
 4/7 anonim válasza:
A szénsavas üdítők és a koffeintartalmú italok is jelentősen befolyásolják az alvás minőségét. A minimális koffein is emeli a vérnyomást és a pulzust, ami egy kisebb (vagy folyamatos) stresszhelyzetet még erősít. Nincs valami ami nyomaszt?
2019. márc. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs semmi ami miatt feszültnek kellene lennem...Csak vhogy nonstop fáradt vok
2019. márc. 7. 21:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Én anno ezért hagytam ott a 3 mǔszakos munkát. Egyszerǔen nem tudtam megszokni. Ugyanaz volt, mint nálad. Folyton fáradt voltam. Mondjuk én nem tudtam nappal aludni, az volt a baj.
2019. márc. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meg is válaszoltad a kérdésedet. És ne késlekedj az elengedhetetlen munkahelyváltással, mert egyrészt minél tovább vársz, annál rosszabb fizikai állapotba hozod magad - nincs rá ellenszer, másrészt minél később teszed ezt meg, annál erősebben csökkented az esélyét, hogy a szervezeted egyáltalán képes lesz visszaállni. Ha sokáig halogatod, egész életedben alvásproblémáid lesznek, betegség, ingerlékenység, korai halál. Nem véletlenül találták ki a napi ritmust.
2019. márc. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!