Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért alszok ilyen sokat?

Miért alszok ilyen sokat?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, úgyhogy a tanuláson kívül általában semmi megterhelőt nem csinálok. Hétköznapokon is megvan a 8-9 óra alvás, aminek szerintem elégnek kéne lennie.

Most viszont hétvégén nagyon elaludtam, 12 órát. Ilyen pedig csak akkor szokott előfordulni, ha az előtte lévő napokon nem aludtam eleget és összegyűlik a fáradtság. Most viszont mindig 9 órákat aludtam, nem értem, ez hogy nem elég. De majdnem minden nap még ennyi alvás után is fáradtan ébredek. Az alvási ciklusokra figyelni szoktam, hogy meglegyen a 1,5 óra, és nem alszok vissza amikor ébresztőre kell kelni. Most hétvégén visszaaludtam, de nem csak pár percre, hanem több órára. :D



2019. márc. 9. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lenne vérvételből pajzsmirigy funkciót nézni.
2019. márc. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most voltam nemrég, rendben van. :)
2019. márc. 9. 16:34
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Válogasd meg mit eszel, legyen változatos. Lehet valamilyen vitamin hiányod van, vagy túlságosan egyoldalú az étkezésed.
2019. márc. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kellene menned (vérvétel, vérnyomás és egyéb laboratóriumi vizsgálatok).
2019. ápr. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy horkolsz, így nem tudod alvással kipihenni magad. Vagy menekülsz a valóság elől, nehezen tudsz szembenézni a valósággal. Vagy most van egy depressziós időszakod.
2019. ápr. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!