Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen cipőt ajánlanátok...

Milyen cipőt ajánlanátok bokasüllyedésre?

Figyelt kérdés

Az orvos csak annyit mondott nekem hogy legyen egy kis sarka. Tudnátok konkrét márkákat mondani? Néztem gyógycipőket de azok eszméletlen drágák és stílusra olyan "öregesek", meg nem is tudom meddig bírják. Nem akarok olyan cipőre kidobni súlyos ezreket amit nem szívesen hordok és szét is megy idő előtt. Olyan egyszerű cipőt keresek amit feltudok fenni bárhová.

25N



2019. márc. 10. 13:54
 1/3 TR75 ***** válasza:

Esetleg egy olyan cipő, ami tetszik, benne egy jó talpbetéttel?

Én ilyesmit használtam sokáig:

[link]

Emeli a hosszanti boltozatot és a keresztboltozatot is, a sarkad alatt zselé van, a talpbetét alapja kemény, tehát idővel nem lapul el, nem deformálódik. Az első pár napban fárasztó lehet, de aztán nagyon kényelmes.

Amúgy pedig vannak direkt sarokemelő betétek is, és akár csináltatni is lehet személyre szabottan talpbetétet.

2019. márc. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jelenleg olyat használok, de a cipőm talpa felemásan kopik látszik hogy valami gond van a lábammal. (meg lehet a tartásommal is)
2019. márc. 12. 17:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Decatlonban nézz körül. Van városi sportcipő is. Most tavasztól lesz balerina fazonban is tépőzárral. Ezekbe bele tudod tenni a lúdtalpbetétet. Kényelmi lúdtalpbetétet keress háromnegyedeset, ez bele fér minden cipőbe.
2019. márc. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!