Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez lehet sclerosis multiplex?

Ez lehet sclerosis multiplex?

Figyelt kérdés

Neha azt erzem, hogy lepesnel nem ugy hajlik a terdem ahogy szeretnem, mintha kicsit le lenne merevedve a labam. A kezemnel is szoktam erezni. Olyan, mint mikor sokaig van az ember a hidegen es le van fagyva a keze, nem ugy mozognak az ujjai. Mas tunetem szerintem nincs, nem ugyetlen a kezem, labam.

Nem mindig erzem, inkabb akkor ha hideg van, vagy sokaig fekszek, de elegge beparaztam.

21/L


2019. márc. 10. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, ennek abszolút semmi köze sincs az SM-hez, még csak nem is hasoló tünetek.
2019. márc. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj orvishoz!
2019. márc. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem SM
2019. márc. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne hajszold bele magad ilyesféle képzelődésekbe. Az SM MRI-vel mutatható ki, ha nagyon nyugtalanít magánúton is meg lehet csináltatni, csak úgy pénzbe kerül persze.
2019. márc. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Van autoimmun betegsegem, a pajzsmirigyemben es azt mondjak sokan, hogy akkor lesz mas autoimmun betegsegem is. Hajlamos vagyok ragorcsolni ezekre a dolgokra, ha kicsit is hasonlo tunetet felfedezek magamon. Aztan ez a neha merevseg megijesztett, bar eleg reg ota van, de nem allando a dolog, a labam/terdem a viszonylag uj, neha azt erzem nyujtott labbal megyek. 😂
2019. márc. 10. 19:03
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Sajnos az autoimmun betegségek amúgy is stresszt rónak a szervezetre, a mellékvesékre ha azok kifáradnak jönnek az újabb autoimmun problémák. Meg kellene próbálnod valami természetes nyugtatót, ashwaganda vagy holy basil keress rá. Ezen kívül mindenféle nyugató tevékenység, meditálás.
2019. márc. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!