Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Használja valaki közületek a...

Használja valaki közületek a kókuszolajat kávéba, fogyás érdekében? És hogy vált be?

Figyelt kérdés
Állítólag ha a minden reggeli kávéba teszünk kókuszolajat és fahéjat akkor az segíthet fogyni. Amúgy is kávézok minden reggel, úgyhogy én kipróbálom. Persze emellett mozogni is fogok.

#fogyás #kávé #kókuszolaj #fahéj #anyagcseregyorsítás
2019. márc. 11. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
"kókuszolajat kávéba, fogyás érdekében?"??? Hizás érdekében ugyanez bálnazsirral?
2019. márc. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

NEM ÉN találtam ki!

[link]

2019. márc. 11. 11:59
 3/8 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy extra szűz kókuszolajat vegyél dm ben rossmannban lehet kapni kicsi üvegtégelyben
2019. márc. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Ha kevesebbet eszel és többet mozogsz, akkor fogysz.

A kókuszolajnak semmi köze a fogyáshoz.

2019. márc. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Tudom hogy nem te találtad ki, bulletproof coffee-ként létezik külföldön.


Természetesen hülyeség, hacsak nem a placebó miatt rögtön a kávé fogyasztása után elmész edzeni...


Akkor működik.

2019. márc. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az igazi megoldás, vagyis helyes táplálkozás és mozgás miért nem tud ennyire terjedni, mint az ilyenek?


Nem fog használni. De ha gondolkoznál egy kicsit rájönnél. Eddig ettél x mennyiségű kaját, megittál x mennyiségű kávét egy nap, és nem fogytál. Most a kávéhoz hozzáadnál kb. +100 kcal-t, tehát még növeled is a napi beviteled, és fogyni fogsz? Ha-ha-ha. XD

2019. márc. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Első pár nap fogyni fogsz, a vízből ami a testedben van. De ne csodálkozz ha 10 percenként fogsz Wc-re járni tőle.
2019. márc. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sohasem attól fogysz, amit megeszel/megiszol, hanem attól, amit nem.
2019. márc. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!