Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milehet a baj ha fáj a köldökö...

Riki11 kérdése:

Milehet a baj ha fáj a köldököm jobb oldali résznél?

Figyelt kérdés
Miért fáj a köldökömtöl jobb oldalt 1-2 centire nyomás hatásra vagy állo helyzetbe terhelés alatt olyan mintha a (kockám) fájana. Voltam tegnap orvosnál, és azt mondta hogy borogassam hidegruhával és kenjem Flector kenőccsel, ha ne tán nem múlna el akkor vissza kell menjek ezt a sebészeten mondták oda küldött a háziorvosom. Állítólag kialakulóban van de nem biztos köldöksérv igaz ez? Még nem voltam ilyenben meg vagyok rémülve kérlek segítsetek mitcsináljak ha már neketek volt ilyen vagy aki igazán ért hozzá megköszönném. Liszt érzékeny vagyok ha ez beleszámít. Vasárnap reggel óta van az előtt semmi nem volt. Múlt héten végig fát pakoltunk kocsira. Köszönöm a segítségeteket!!!!!!!!!!!!

2019. márc. 12. 07:39
 1/2 A kérdező kommentje:
jah és fekvő vagy ülő helyzetben nme fáj, csak állo vagy nyomás(terhelés alatt) de inkább szúr nyilal mint fáj
2019. márc. 12. 07:41
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a dokid érzett ott valami kitüremkedést akkor lehet amiatt de a sebész megmondja. De simán a megerőltetéstől is lehet,nekem is volt ilyen. Bár én a Peskindolt ajánlom.
2019. márc. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!