Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha gyulladt a...

Quasar07 kérdése:

Mit csináljak, ha gyulladt a köldököm a piercingtöl?

Figyelt kérdés
Néhány napja begyulladt a piercingem körül, piros, nagyon gennyezik. 8 hónapja van màr meg, eddig soha semmi gondom nem volt vele 3 nap után már be is gyógyult. Hónapok óta ki sem vettem, szerintem egyil szorosabb magasderekú nadràgom nyomta meg. Minden nap fertötlenítem, tetrannal kenem, kicsit javult aztàn most beázott és feldagadt maga a köldököm is belül. Kivegyem amíg begyógyul vagy így próbáljam begyógyítani? Valami jó gyógymód? Elöre id köszönöm

2018. okt. 16. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire gáz a helyzet én inkább kivenném a helyedben. Ha irritálva van a bőröd, akkor jobb nem lesz.
2018. okt. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha így marad, ki fog hullani a farktollad
2018. okt. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Talán mert nem való a fülbevaló a köldökbe. Meg nadrág a köldök felett, ki nem bírnám, neked az ott még a lábad, mert a nadrágot a lábra veszik ugyanis.
2018. okt. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én nekem azt mondta egyik barátnőm, hogy vele is ez volt a helyzet mondjuk neki a tetránnal volt egy gond, hogy kezdetben még jól működött de egy idő után begyulladt neki, azóta csak octani septet használ és minden rendben van neki.
2018. okt. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Vegyél patikában Octenisept folyadékot és azzal kezeld napi 4-5x, és ne vegyél fel olyat, ami nyomná, lehetőleg máshol is kíméld. Annyi időre célszerű kivenni, hogy a felgyülemlett váladékot ki tudd tisztítani és az egész ékszert lefertőtleníteni. Mind a kettőre jó az Octenisept. Krémeket, géleket, kenőcsöket felejtsd el. Ha valami dudor nőne az ékszer valamelyik lyuka mellé, akkor vegyél patikában hidrogén-peroxid oldatot és azzal kezeld napi 3x legalább 3 hétig. Mostanra még annyit, hogy 3-4 hétig szoli-szauna-uszoda és minden hasonlót mellőz.

2018. okt. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!