Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire egészséges, hogy...

Mennyire egészséges, hogy igénytelen vagyok?

Figyelt kérdés
Lesz valami fertőzésem ettől?
2019. márc. 13. 07:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilván nagyobb esély van rá,hogy legyen valamilyen fertőzésed.
2019. márc. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de láttam cigany gyerekeket, akik mocsokban nőttek fel, az emésztőben játszottak szó szerint. Volt az udvaron ilyen emésztő ahova öntözgettek mindenféle szennyes vizet, betonból és ilyen kis beton utacska volt ami vezette ebbe az emésztőbe a cuccot. Szóval ők ebben a fekete fertőben játszottak pici koruktól, szájukba rakták meg minden. És ha halál komolyan mondom, nem kaptak semmilyen betegséget. Mai napig nem értem én magam sem, hogy hogyan, de ez így volt. Volt abban a fekete cuccban szartól kezdve mosóporos víz, meg még isten tudja mi minden. Szerintem az immunrendszerük annyira hozzá szokott - ugye pólyás koruktól -a mocsokhoz, hogy immunissá váltak minden baktériumra, vírusra. Más magyarázat erre nincs. Szóval attól is függ, hogy mennyire viseli a szervezeted a mocskot, a baktériumokat. De azért ez kockázatos...
2019. márc. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azok inkább az állatokhoz hasonlítanak,akikről írsz,az állatok meg sokkal "szívósabbak".
2019. márc. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!