Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Piros pontszerű folt az arcon...

Piros pontszerű folt az arcon hetek óta?

Figyelt kérdés
Már pontosan nem emlékszem mióta, e van egy apró piros pontszerű folt az arcomon, az orrom mellett/szemem alatti részen. Közelebbről megnéztem és mellette halványan lászik pár ér nagyon halványan. Utánanéztem neten, de pontosan meg sem találtam, mi lehet ez, és mivel tudnám kezelni. Úgy néz ki, mintha a két ér találozásánál lenne a piros pont. Amúgy semmi gondom vele, csak esztétikailag zavar, és próbálkozom aloe verával meg c vitaminos pakolással. Az interneten hasonlót sem olvastam, nem hiszem, hogy rozacea lenne, máshol nincs és nem is volt ilyen soha, nem szoktam pirosodni, vagy hasonló tüneteket tapasztani, mint amiről olvastam. Régebben talán volt ezen a helyen egy pattanás, de ebben már nem vagyok teljesen biztos. Vártam eddig türelemmel, de már hetek óta megvan, és nem látok változást. Valaki találkozott hasonlóval, vagy van ötlete, hogy milyen okok jöhetnek szóba?

2019. márc. 16. 18:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!