Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ajánlanátok hatásos krémet...

Ajánlanátok hatásos krémet heges, pigmentfoltos, naponta borotvált bőrfelületre?

Figyelt kérdés

Állandó szőrbenövések miatt csupa folt az egész, napi szinten kell borotválnom.

Próbáltam rá neogranormont, aloe verat, octenisept sprayt.

Talán a körömvirág krém bizonyult a leghatásosabbnak, de csodát az se tud tenni. Valami nyugtató, gyulladás csökkentő krém kellene, amit lehet sérült bőrre is kenni, és elhalványítaná a foltokat.

Előre is köszönöm a segítséget.



2019. jan. 27. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem keress fel egy bőrgyógyászt.
2019. jan. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

10 éve voltam vele orvosnál de csak egy szőrbenövés elleni kísérleti gyógyszertárban kevert lemosót írt fel, ami szrt se ért.

De tervezem hogy elmegyek megint egy másikhoz hátha. :)

2019. jan. 29. 11:19
 3/3 anonim ***** válasza:
De visszamentél és elmondtad annak a doktornak, aki felírta neked azt a lemosót, hogy nem hatásos? Mert tudod ő se tudhatja mindig mindenkinek, hogy mi fog beválni, valószínű felírt volna valami mást, hogy akkor azzal próbálkozz. Meg nem kezdhet rögtön erős hatóanyagú készítményekkel, mert a fokozatosságra törekednek. Nekem is először felírt 3 fajta krémet, visszajártam hozzá, sajnos egyik se vált be, és csak utána kezdett el nekem antibiotikumot meg erős hatású szereket felírni.
2019. jan. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!