Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Miért felejtek olyan hamar, ez ellen lehet valamit tenni?

Na és persze figyelni se nagyon tudok.

Ha valaki tud valamit és tényleg hatásos azt nagyon megköszönném:(

Keress kérdéseket hasonló témákban: felejtés, figyelés, koncentrálás.

márc. 17. 16:23  Privát üzenet  

A válasz
A gyógynövények szaküzletében érdeklődj ez iránt .

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 17. 17:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szeretnék segítséget kérni, hogy náthás lettem és este mikor televan az orrom akkor kifújom de nem kapok levegőt! Mit lehet házi gyógymódot alkalmazni orrdugulás ellen? Mert...
Milyen kezelés vált be nektek körömgomba ellen?
Haj korpásodás ellen egy jó sampont tudtok javasolni? Vagy valami házi készítmény?
Demodex atka ellen mi a leghatásosabb?
A takonytól bedugultam a fülem és olyan érzés mintha víz ment volna bele és nem jön ki. Lehet ez ellen valamit csinálni?
Feledékenység ellen mit lehet tenni? Mostanában egyre több mindent felejtek el, és egyszerűen nem tudom visszaidézni a dolgokat. Nagyon zavaró, hogy már a párom lassan nem hisz...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!