Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Betegesen féltéken...

Mit tegyek? Betegesen féltékeny vagyok mindenkire, akire csak rá néz a párom, vagy szóba áll Vele. Súlyos depresszióval küzdök. Nincs semmi önbizalmam. Úgy érzem mindenki szebb, jobb Nálam. Lassan rá megy erre az egészre a kapcsolatom is.

Figyelt kérdés

2 éve megváltozott a lakóhelyem.

Rokonok, ismerősök nagyon távol vannak, és itt még nem találtam barátokat.

Párom keveset van itthon, sokat dolgozik.

Pici babánkkal itthon vagyok, nem járunk sehová, csak ahova muszáj kimozdulni.

Nincs senki, akinek kibeszélhetném a problémámat.

Eljutottam addig, hogy már emberek közé sem merek menni, mert folyamatosan úgy érzem, hogy mindenki engem néz.



2019. márc. 19. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:

A magány ezt csak fokozza, valamint az, hogy egész nap egyedül vagy otthon, míg ő dolgozik...

Valaki megértő, bizalmas barátnő sincs, akivel neten keresztül, hangban tudnál beszélgetni?

Közelben művelődési ház, vagy baba-mama klub nincs?

Szerintem szülés után sok anyuka átmegy ilyen lelkiállapoton és bízom benne, hogy hamarosan elmúlik. Megértem, milyen rossz és hogy a magány ezt csak felfokozza, ha nem tudsz senkihez szólni...

2019. márc. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs senki, akivel beszélhetnék. Régi barátok/barátnők eltűntek. Baba-mama klubba nem voltunk még, mert félek, hogy ott is rám jönne ez a szorongás.
2019. márc. 19. 09:29
 3/5 anonim válasza:
Szerintem is jó lenne valamilyen babás mamás program. Én sem ismertem szinte senkit, amikor megszületett a kislányom. A boltban mondták, hogy van játszóház. Egyszer kétszer elmentünk, találtam egy normális anyukát, normális gyerekkel :D azóta összejárunk. A féltékenységet meg valahogy muszáj legyőzni, mert meg fogja ölni a kapcsolatot. Arról nem is beszélve, hogy a gyereknek sem jó, ha folyton magadba vagy zárkózva.
2019. márc. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Facebook-on nem tudsz keresni közeletekben szerveződött csoportokat?

Fél füllel most hallottam, hogy egy rádióműsorban olyan honlapot említettek, ahol babás-mamás programok vannak összegyűjtve.

Kossuth rádióban a mai Trend-idők című műsorban volt.

2019. márc. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
érdemes lenne addig elmenni pszichológushoz amíg ez csak beszélgetéssel megoldható. ha így marad minden annak súlyosabb következménye is lehet.
2019. márc. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!