Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek az M5 E60 vagy...

Szerintetek az M5 E60 vagy F10 a szebb/jobb?

Figyelt kérdés
Nekem az M5-öknél ez a kettő tetszik a legjobban,de az f10 nekem nagyon "modern" és olyan mint az összes többi friss.
2018. febr. 1. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha csak külsőre megyünk, nekem az f10 sokkal jobban bejön.

Amúgy miért baj az, hogy túl "friss" kinézete van?

Mert mondjuk nekem pont azért tetszik.

Az e60 se csúnya, csak a lámpája emlékeztet arra mint mikor egy nőnek megcsúszik a szeme sarkánál a smink :D

2018. febr. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kettő közül az F10, de még inkább az új 4-es széria, ha már BMW-kről kell álmodozni
2018. febr. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kinézetre az E60-as BMW nagyon megosztó, van aki utálja, van aki nagyon szereti.

Én utóbbiak közé tartozom, szerintem az E60-as nagyon karakteres, időtálló formájú, mai napig modernnek hat. Az F10-es már konzervatívabb, és ugyanolyan, mint az összes többi új BMW, ami nem feltétlenül baj.

De itt jön képbe a technika is: az E60 M5-ösben még szívó V10-es motor van!! Röviden: nagyon dúúúrva motor. És ez épp elég érv az E60 mellett.

2018. febr. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!