Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyit nőhetek még 16 évesen?

Mennyit nőhetek még 16 évesen?

Figyelt kérdés
-Azt tudni kell ,hogy 167cm vagyok jelenleg.Az orvos ki mutatta ,hogy még növésben vagyok ,ezek mellett: hetente /kéthetente fogyasztok alkoholt,ez főleg bulikban szokott előfordulni és ez mellett nem rendszeresen is dohányzok ,ez azt jelenti,hogy nem veszek cigarettát,de viszont ,ha meg kínál a haverom nem tudok ellen állni egy egy szálnak. Ez hetente pár szálat jelent. 4-5)) Füvezést próbáltam , sajnos vagy nem sajnos az utóbbi időben egyre több csúszik belőle be és tudomásom van arról is ,hogy ez nem tesz jót a növekedésnek ,és sok más negatív hatása is van ezek mellett ahogyan a többj dolognak is. Szerintetek a magasságom érdekében ,hogy mèg nőjek 7-8 cmt mondjak le mindenről? :)
2019. márc. 19. 14:22
 1/3 A kérdező kommentje:
És egyébként fiú vagyok.
2019. márc. 19. 14:23
 2/3 anonim ***** válasza:
Kár hogy a magasságod jobban érdekel az egészségednél, de hát te tudod mit akarsz jobban. :D
2019. márc. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Akár 10 cm et is nőhetsz,vagy még többet is .

A kamaszkor egyrészt a növekedésről is szól .

Ez a növekedési hormon termelésétől függ,semmi egyéb nem befolyásolja .

A növekedési hormonból akkor termelődik több,ha éjszaka legalább 8 órát alszol.

Ezt az orvosok mondják,illetve ezt lehet olvasni az orvosi könyvekben .

2019. márc. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!