Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezek lehetnek az idegosszeropp...

Ezek lehetnek az idegosszeroppanas jelei?

Figyelt kérdés
Egy jo ideje folyamatos feszultseg van koztem es a ferjem kozt. Amibe anyosomek is beleszolnak termeszetesen segitsegnyujtas semmi szekalas annal tobb. Emiatt egy kicsit azt erzem hogy senki nem all mellettem. Es az utobbi egy hetben kb minden nap nagyon erosen vert a szivem remegek egy mosogatas is nehezemre esik semmi erom nincs egy egyszeru edenyt nem birtam megfogni egy kezzel. Szivem szerint uvoltenek es sirnek egyszerre mert nagyon faj a lelkemnek hogy olyan mintha egy hangszigetelt burokbol probalnek kommunikalni a parommal. Inkabb hozza se szolok nehogy egy ujabb vita alakuljon ki. Ezt utoljara mikor erettsegizni keszultem ereztem. Nincsen etvagyam se.

2019. márc. 22. 14:25
 1/3 TR75 ***** válasza:
Ez inkább szorongás és stressz.
2019. márc. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Válj el ennyi. Vagy élj tovább ebben és előbb vagy utóbb összeroppansz.
2019. márc. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindkét eddigi válaszolóval egyetértek és csak azt tudnám írni amit ők.

Szóval vállj el, mert ebbe előbb-útóbb összeroppansz az biztos.

2019. márc. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!