Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyukák, ti hogy oldjátok meg...

Anyukák, ti hogy oldjátok meg kisbabáitok ellátását, ha kórházban vagytok vele?

Figyelt kérdés
Arra gondolok itt, hogy ha pici babával vagytok valamilyen okból kórházban (nem szülés után), műtét vagy ilyesmi miatt és bent vagytok vele, akkor hogyan oldjátok meg vele a napi dolgokat? Nem zavarja be, hogy ha felborul a napirend? Hogyan oldjátok meg, hogy a legkevesebbet zavarjátok a szobatársakat a sírással, stb? Ti hogy látjátok el magatokat (pl fürdés, wc)? Rábízzátok a másik szülőre vagy amíg alszik a kicsi elvégzitek? Több kérdés nem jut eszembe, de akinek igen, kisegíthetne még saját tapasztalatokkal. Köszönöm :)

2019. márc. 22. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, mi kétszer voltunk így krupp miatt. Játékkal, könyvvel, kényelmes ruhákkal, kedvenc ételekkel, nasikkal érdemes bekészülni. Én akkor tusoltam és rendbe szedtem magam, amikor a férjem bejött látogatni. Elég nehezen telt az idő, esetleg telefonra meséket, babazenéket, verseket, mondókákat jó tölteni. Rajzoláshoz, gyurmázáshoz kellékeket. Kedvenc takaró, pléd is segítheti az altatást. Az étkezés nehezebb, mert valakit le kell küldeni, hogy hozza el az ebéded, ami benne van a fizetős szoba árában a szülőnek. Én egy percre nem hagytam magára a kicsim. Több pelus is kellhet, mert sikeresen összeszedett bent egy hasmenéses vírust. A kórházi közös játékokat ezért sem ajánlanám. Ha van lehetőség naponta levegőzni, egy összecsukható babakocsi sem árt.
2019. márc. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne érezd kellemetlenül magad, ha sír, ez természetes, sajnos van, hogy felébresztik egymást, ezt mindenkinek el kell fogadni.
2019. márc. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. 4 hónapos, 3 nap előre láthatólag amennyit bent kell töltenünk. Már hajnal 5-kor fent kukorékol, attól is tartok kicsit. Egyszóval mindentől tartok, sohasem voltam ilyen helyzetben. Még fekve alszik a babakocsiban, esernyőre csukhatót így esélytelen vinnünk, az autónk meg annyira pici, hogy nem tudom, befér-e ez, de valahogy megoldjuk. Remélem engedik, hogy kijárjak vele az udvarra, és nem kell bent kuksolnunk a szobában. Úgy tudom, ahol mi leszünk, ott nincs fizetős egy ágyas szoba, örültem volna neki pedig. Még esetleg ha vannak tanácsaitok, amik nekem nem jutnak eszembe, szívesen fogadom!
2019. márc. 24. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!