Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy felfogja...

Mit tehetnék, hogy felfogja nincs már agya?

Figyelt kérdés

Nem régiben reményekkel telve felkapartam egy barátnak hitt személyt a nagy kupac @#$-ból amibe volt.

Lakótársak lettünk ezáltál, de vissza élt a helyzetével gusztustalan dolgot tett meg velem és nem érzékeli a súlyát a dolgoknak.

Rendszeresen fogyaszt kicsit komolyabb illegális dolgokat(főként ekit) és attól tartok, hogy az életbe nem fogja felfogni, hogy hogy kell valakivel bánni, mert "eldrogozta az agyát" lábtörlőnek próbál használni engem(tipik kisujj nyujtos egesz kar kell dolog) rendszeresen dobal hozzam olyan dolgokat amik nem igazak es azonkivul, hogy kozoltem vagy o vagy en fogok koltozni(inkabb o).

De itt inkabb az a kerdes, hogy mit tudnek tenni az ugybe, hogy rajojjon benne van a szalka(nyilvan bennem is van mint mindenkibe)?

Rajojjon, hogy mennyire tonkre tette magat es eszlelje, hogy o mar nem az aki volt es eltorzult a drogoktol a szemelyisege es se lelkiismerete se lelke es se erkolcse nem maradt?



2019. márc. 23. 07:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Erre a pszichológusom örök érvényű mondatát idézném: nem lehet mindenkit megmenteni.

Te megtetted, ami tőled telt, sőt, még jóval többet, mint ami elvárható. Innentől kezdve ez egyedül az ő sara. Ha ő nem AKAR normális életet élni, azzal te már nem tudsz mit kezdeni.

2019. márc. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Írtam privátban!
2019. márc. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!