Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem rendbe a szervez...

Hogyan tegyem rendbe a szervezetem?

Figyelt kérdés
Bő 10 évig elég kicsapongó életet éltem. Cigiztem, alkoholt ittam és sajnos sok más egyéb dolgot is fogyasztottam. Kb 2 éve hagytam abba, de a cigi megmaradt. Nem tudom, hogy milyen károkat okozott a szervezetemben az alkohol és a drogok, de szeretnék megtenni most mindent annak érdekében, hogy helyre hozzam. Amit eddig tettem az az, hogy elkezdtem inni minimum napi 2l vizet (mert még a múlt hónapban is volt, hogy napokig nem ittam egy kortyot sem, max valami üdítőt). Aztán elkezdtem egy teljes körű orvosi kivizsgálást. Eddig voltam teljes vérképen, tüdőszűrőn meg egy más okból kifolyólag csináltak EKG-t, de jövőhéten megyek kardiológushoz. Ezen kívül több zöldséget és gyümölcsöt kezdtem el enni, sima olaj helyett olíva olajjal főzöm. Ja és sok fokhagymát eszem, hogy tisztítsa az ereimet. Kardiológus után elszeretnék menni további vizsgálatokra, ahol a lehető legtöbb szervemet meg tudják vizsgálni. Miket ajánlotok még? Gondolok itt tisztító teákra vagy különböző vitamin tartalmú bogyókra. Ja és néha iszom még tőzegáfonya teát a húgyutak egészsége érdekében.
2019. márc. 24. 07:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!