Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fogamzás abbahgyásának jele...

Fogamzás abbahgyásának jele mit tegyek h megjöjjön?

Figyelt kérdés

Abbahagytama fogamzásgátlót utánna pár nap mulva megjött tehát így néz ki:

ápr.7.én keztem el a gyógyszert a mensi 2.napján.

Ápr 29.én ujra megjött majd tartott máj 2.ig.

Ujra mgjött máj 31.én tartott jún 5.ig.

most megint megkéne jönnie miért késik???Mikor ujra el kéne kezdenem a gyógyszert??Szerintetek nem akarok még orvoshoz menni csak akkor ha továbbra sem jön meg szerintetek lehet összefüggés?

Remélem nem és minden rendben van hiszen nincs semmi eü.bajom sem és ideges sem vagyok...nah egy kicsit ez miatt...SzerinteteK??

És terhes sem lehetek.

Várom válaszotokat Üdv Timi


2010. júl. 3. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Várj még, nem sok a késés, ha biztosan nem vagy terhes, akkor ne idegeskedj. A múlt hónapban 4 nappal előbb jött meg nekem is mint ahogy következett volna. Pár nap késés még nem jelent problémát.
2010. júl. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindig 21 nap gyógyszer 7 nap szünet. A 7 napos szünetben kell megjönnie, de mindegy mikor. Lehet, hogy csak az utolsó napon jön meg, az sem baj.
2010. júl. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!