Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha egy gyógyszert már szedtem...

Ha egy gyógyszert már szedtem és nem jelentkezett mellékhatás, akkor soha többet nem is fog, vagy minden egyes bevételnél esélyes, hogy mégis kialakul?

Figyelt kérdés

2019. márc. 26. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Konkrétabban, mire gondolsz? Pl. az Algopirinnak nincsen érezhető mellékhatása, és a következőnek sem lesz valószínűleg.
2019. márc. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez most a legdurvább példa lesz. Az Algoflex hajlamosít pl a sztrókra. Ha egyszer bevettem és nem kaptam sztrókot,akkor innentől bármikor szedhetem, vagy minden egyes bevételnél kell azzal számolnom, hogy esetleg mégis lesz bajom tőle?
2019. márc. 26. 16:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Értem a kérdést...A gyógyszer az állandó ebben az egyenletben, és Te, az időjárás, a korod a változó. Vagyis bármi lehetséges.
2019. márc. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!