Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Lehetek egyéni vállalkozó, ha szakmai sorszámos svédmasszőri bizonyítványom van?

Valóban igaz, hogy csak úgy kezdhetek vállalkozásba, ha okj-s bizonyítványom van róla? Azonban, nem is tudok olyanról, hogy van okj-s svédmasszőr.

Előre is köszönöm a segítséget.

Keress kérdéseket hasonló témákban: svédmasszőr, egyéni vállalkozó

márc. 26. 20:22  Privát üzenet  

A válasz
Igen, frissítő masszázsra kell kiváltani.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 26. 22:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen

# 2/2Időpont márc. 27. 08:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen olyan vállalkozást nyithatnék amivel én magam egyedül foglalkozom később sem lesz szükség több emberre?
Megéri biztosítási ügynöknek lenni egyéni vállalkozóként?
Orvosok, akik egyéni vállalkozóként dolgoztok, tudnátok válaszolni néhány kérdésre?
Lehetek-e egyéni vállalkozó pedikűrös szakmában?
Ha kisadózó egyéni vállalkozó szeretne menni egy beutalóköteles járóbeteg ellátásra, de már 2 hónapja szünetelteti a KATA-ját, akkor az hogy szerezhet beutalót? Azt mondják ott,...
Egyéni vállalkozóként ha szüneteltetem 2 hónapig a vállalkozást és ezt be is jelentem, jár a TB támogatás?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!